NovinkyNové kolekceKolekce Datur od Karima Rashida

Kolekce Datur od Karima Rashida

Kolekce Datur, navržena Karimem Rashidem pro Taplab Wallcovering, je kolekcí reprezentující tok dat a jejich plynulost s přírodou.

Příroda je organická a plynulá a díky technologickým pokrokům naší doby, je možné její plynulost zachytit prostřednictvím dat, které nás obklopují v našem imaginárním světě.
Prostřednictvím naši inspirace daty, informacemi, technologií a přírodou, design v sobě také zahrnuje barvy, které povznášejí a zvyšují naši úroveň potěšení.

„Naše digitální nástroje nám umožňují vytvořit dekorace a vzory, které předtím nebylo možné zachytit a já věřím, že tyto vzory mluví o době, ve které žijeme,“ říká Karim.

Kolekce zahrnuje 5 opakujících se vzorů a 5 neopakujících maleb, ve třech barvách.

Vizionář Karim Rashid je jedním z nejzajímavějších designérů současnosti. S více než 4000 produkcemi, 300 oceněními a klienty ve 40 zemí světa. Karimova schopnost se přenést přes typologii, z něj nadále činní sílu mezi umělci jeho generace
Mezi jeho práce patří luxusní produkty pro Christofle, Alessi, Veuve Clicquot a Riva 1920; demokratické produkty pro Umbra, Paul Mitchell, a 3M; a další značky.

Jeho vliv se dále rozšiřuje i do oblasti interiérů jako například restaurant Switch ve Spojených arabských emirátech, design pohostinství pro Park Inn u Radisson Amsterdam City West, veřejné oblasti jako univerzitní stanice metra v Neapoli .

 „Naše digitální nástroje nám umožňují vytvořit dekorace a vzory, které předtím nebylo možné zachytit a já věřím, že tyto vzory mluví o době, ve které žijeme,“ říká Karim

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *