Taplab – kolekce Arts&Crafts

Kolekce tapet Taplab Arts&Crafts je tvořena dvěma řadami TIMELESS a MONOGRAM.

TIMELESS, tapety s dekorativními talíři

Řada Timeless zachycuje sérii dekorativních porcelánových talířů, obohacené o kreativní malby z černého inkoustu. Tvar a velikost talířů je uzpůsobená velikosti maleb. Skupina dekorativních porcelánových talířů vyzdvihuje rigoróznost tapet Taplab, s kontribucí od studia AVIODesign.

Řada byla navržena s neutrálními odstíny, místy s kombinací zlaté barvy, která vkusně vystihuje vybrané detaily. I přesto, že řada na první pohled působí, že se hodí pouze do konzervativních prostorů, vytváří kontrast tapet s moderním interiéry vytváří originální i příjemný vizuál.

Vzory tapet se opakují každých 200 cm.

MONOGRAM, tapety zobrazující kreativitu abecedy

Mnoho umělců malovalo nebo rylo písmena abeced, které ohromily naši představivost a nemají jiný cíl než nás transportovat do říše snů.

Od abeced imaginárních, přes barokní až po gotický styl. Písmena, jediní protagonisté tapet z této řady, jsou integrována do maleb a přijímají k sobě další objekty nebo živé bytosti.

Taplap v řadě Monogram, ve spolupráci se studiem AVIODesign, vytváří 36 ilustrovaných písmen namalovaných na 16,6 x 16,6 cm dlaždicích, formující malebný alfabetický slabikář. Design je vytvořen ve třech odstínech. Tapety dokáží díky svým výrazným vzorům uspokojit všechny dekorativní požadavky. 

Více o tapetách Taplab

Tapety Taplab jsou navrženy a vyrobeny tak, aby splňovaly požadavky všech zákazníků, a aby dokonale splnily každé architektonické přání.

Představují jednoduchou cestu, jak dostat nápady a myšlenky na stěny vašeho domova.

Chcete také tapety Taplab?


Kontaktujte nás prosím přes formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme zpět.